Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 195

33067.

700 HUF
1,89
2,06
33068.

2 000 HUF
33069.

10 000 HUF
27,03
29,41
33070.

1 600 HUF
33071.

3 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2011. Alaszka - Az aranyláz centenáriuma kétoldalas, peremén jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (38,5mm/0.999/31,3g) T:PP patina USA 2011. Alaska - Gold rush centennial two-sided, partially gilt Ag medallion, hallmarked on edge in case, with certificate (38,5mm/0.999/31,3g) C:PP patina
33072.

Amerikai Egyesült Államok 2011. "Alaszka - Az aranyláz centenáriuma" kétoldalas, peremén jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (38,5mm/0.999/31,3g) T:PP patina USA 2011. "Alaska - Gold rush centennial" two-sided, partially gilt Ag medallion, hallmarked on edge in case, with certificate (38,5mm/0.999/31,3g) C:PP patina

1 000 HUF
21
Amerikai Egyesült Államok DN One Troy Ounce kétoldalas Ag emlékérem (31,22g) T:AU USA ND One Troy Ounce two-sided Ag medallion (31,22g) C:AU
33073.

Amerikai Egyesült Államok DN "One Troy Ounce" kétoldalas Ag emlékérem (31,22g) T:AU USA ND "One Troy Ounce" two-sided Ag medallion (31,22g) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
Ausztria 1838. V. Ferdinánd megkoronázása bronz koronázási emlékérem. Szign.: L. Manfredini F. (52mm) T:XF ph, karc Austria 1838. Coronation of Ferdinand V bronze commemorative coronation medallion. Sign.: L. Manfredini F. (52mm) C:XF edge error, scratch
33074.

36 000 HUF
97,30
105,88
Ausztria 1849. Alkotmány - Egyesület az emberek jogaiért, az emberek jólétéért / Ferenc József - Az egész osztrák monarchia újjászületése Sn emlékérem. Szign.: Drentwett F. (37mm) T:VF patina Austria 1849. Constitution - Vereinigung für Volkes Rechte, für Volkes Wohl / Wiedergeburt der gesammt Monarchie Oesterreichs - Franz Joseph I Kaisser von Oesterreich & verleiht da Marz 1849 seinen völckern eine okcroyierte verfassung Sn commemorative medallion. Sign.: Drentwett F. (37mm) C:VF patina
33075.

Ausztria 1849. "Alkotmány - Egyesület az emberek jogaiért, az emberek jólétéért / Ferenc József - Az egész osztrák monarchia újjászületése" Sn emlékérem. Szign.: Drentwett F. (37mm) T:VF patina Austria 1849. "Constitution - Vereinigung für Volkes Rechte, für Volkes Wohl / Wiedergeburt der gesammt Monarchie Oesterreichs - Franz Joseph I Kaisser von Oesterreich & verleiht da Marz 1849 seinen völckern eine okcroyierte verfassung" Sn commemorative medallion. Sign.: Drentwett F. (37mm) C:VF patina

3 000 HUF
19
33076.

50 000 HUF
135,14
147,06
Ausztria 1867. Johann Hassenbauer Ritter von Schiller bronz emlékérem. Szign.: Tautenhayn, Scharff, Leisek (46,31g/47,5mm) T:AU Austria 1867. Johann Hassenbauer Ritter von Schiller bronze commemorative medallion. JOH HASSENBAUER RITTER v. SCHILLER / DIE HAUPTMÜNZBEAMTEN IHREM UM DAS MÜNZWESEN HOCHVERDIENTEN VOSRTANDE - ZUM 50 JäHR. DIENST JUBILEäUM DEN 8. OCTOBER 1867 Sign.: Tautenhayn, Scharff, Leisek (46,31g/47,5mm) C:AU
33077.

Ausztria 1867. "Johann Hassenbauer Ritter von Schiller" bronz emlékérem. Szign.: Tautenhayn, Scharff, Leisek (46,31g/47,5mm) T:AU Austria 1867. "Johann Hassenbauer Ritter von Schiller" bronze commemorative medallion. "JOH HASSENBAUER RITTER v. SCHILLER / DIE HAUPTMÜNZBEAMTEN IHREM UM DAS MÜNZWESEN HOCHVERDIENTEN VOSRTANDE - ZUM 50 JäHR. DIENST JUBILEäUM DEN 8. OCTOBER 1867" Sign.: Tautenhayn, Scharff, Leisek (46,31g/47,5mm) C:AU

30 000 HUF
81,08
88,24
Ausztria 1867. Johann Hassenbauer Ritter von Schiller jelzetlen Ag? emlékérem. Szign.: Tautenhayn, Scharff, Leisek (43,43g/47,5mm) T:AU patina Austria 1867. Johann Hassenbauer Ritter von Schiller Ag? commemorative medallion without hallmark. JOH HASSENBAUER RITTER v. SCHILLER / DIE HAUPTMÜNZBEAMTEN IHREM UM DAS MÜNZWESEN HOCHVERDIENTEN VOSRTANDE - ZUM 50 JäHR. DIENST JUBILEäUM DEN 8. OCTOBER 1867 Sign.: Tautenhayn, Scharff, Leisek (43,43g/47,5mm) C:AU patina
33078.

Ausztria 1867. "Johann Hassenbauer Ritter von Schiller" jelzetlen Ag? emlékérem. Szign.: Tautenhayn, Scharff, Leisek (43,43g/47,5mm) T:AU patina Austria 1867. "Johann Hassenbauer Ritter von Schiller" Ag? commemorative medallion without hallmark. "JOH HASSENBAUER RITTER v. SCHILLER / DIE HAUPTMÜNZBEAMTEN IHREM UM DAS MÜNZWESEN HOCHVERDIENTEN VOSRTANDE - ZUM 50 JäHR. DIENST JUBILEäUM DEN 8. OCTOBER 1867" Sign.: Tautenhayn, Scharff, Leisek (43,43g/47,5mm) C:AU patina

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF