Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) ~1910-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja" jelzett bronz díjérem szalag nélkül, peremen "Ludvig E. Budapest" beütés (35mm) T:2
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919): 1922. "Magyar Athletikai Szövetség Jubiláris Verseny Díja" ezüstözött bronz díjérem "1897-1922" rátéttel és Turulos díszítménnyel (35mm) T:XF
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421.
Sóváry János (1895-1966) / Ludvig József DN "Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés" bronz emlékérem (40mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) + 1933. "Bajnoki érem" kétoldalas bronz díjérem "Női kosárlabda III. 1932/33" gravírozással (40mm) + DN kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:1-