Military

Number of items: 130

1917. Egyes Honvéd - Zászlónkhoz törhetetlenül hűen felséges anyjához hervadhatlan kegyelettel bronz emlékplakett, hátoldalán LUDVIG gyártói jellel. Szign.: Berán Lajos (46x34mm) T:AU
33371.

1917. "Egyes Honvéd - Zászlónkhoz törhetetlenül hűen felséges anyjához hervadhatlan kegyelettel" bronz emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jellel. Szign.: Berán Lajos (46x34mm) T:AU

16 000 HUF
43,24
47,06
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 1914-1917 Zn sapkajelvény, függőleges Fe tűvel (29x24mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. 1914-1917 Zn cap badge with vertical Fe pin (29x24mm) C:XF
33372.

14 000 HUF
37,84
41,18
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. III. Eisernes Korps Zn sapkajelvény, G. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (32x37mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. III. Eisernes Korps Zn cap badge, G. GURSCHNER WIEN VII/2 makers mark (32x37mm) C:AU
33373.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "III. Eisernes Korps" Zn sapkajelvény, "G. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (32x37mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "III. Eisernes Korps" Zn cap badge, "G. GURSCHNER WIEN VII/2" maker's mark (32x37mm) C:AU

20 000 HUF
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 4. Hadsereg - Karácsony a harctéren 1917 hadifém sapkajelvény. Winter & Adler A.G. Wien gyártói jelzésse (44x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1917. 4. Armee - Weihnachten im Felde 1917 war metal cap badge with Winter & Adler A.G. Wien manufacturers sign (44x30mm) C:AU
33374.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "4. Hadsereg - Karácsony a harctéren 1917" hadifém sapkajelvény. "Winter & Adler A.G. Wien" gyártói jelzésse (44x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1917. "4. Armee - Weihnachten im Felde 1917" war metal cap badge with "Winter & Adler A.G. Wien" manufacturer's sign (44x30mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
1918. Sebesültek Érme Zn kitüntetés két sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:XF,VF oxidáció Hungary 1918. Wound Medal Zn decoration with ribbon after two wounds. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328.
33375.

5 000 HUF
1918. Károlyi Mihály a Független Magyarország Vezére / Magyar Népszabadság és Forradalom Emlékérme - 1918. Október 31. hadifém emlékérem mellszalagon (31mm) T:3 erősen roncsolódott perem
33376.

4 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. In memoriam 1914-1918 felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF  Austro-Hungarian Monarchy ~1918. In memoriam 1914-1918 Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF
33377.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "In memoriam 1914-1918" felvarrható Zn sapkajelvény (65x37mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "In memoriam 1914-1918" Zn sew-on cap badge (65x37mm) C:XF

9 000 HUF
24,32
26,47
1920-1935. Rohamjelvény Al jelvény (45mm) T:1- patina / Hungary 1920-1945. Assault Badge Al badge (45mm) C:AU patina Sallay 52/a.
33378.

1920-1935. "Rohamjelvény" Al jelvény (45mm) T:1- patina / Hungary 1920-1945. "Assault Badge" Al badge (45mm) C:AU patina Sallay 52/a.

34 000 HUF
91,89
100,00
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött hadifém kitüntetés modern mellszalaggal, peremen fémjellel T:AU / Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated war metal decoration with modern ribbon, with hallmark on the edge C:AU NMK 418.
33379.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött hadifém kitüntetés modern mellszalaggal, peremen fémjellel T:AU / Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated war metal decoration with modern ribbon, with hallmark on the edge C:AU NMK 418.

2 000 HUF
9
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina, karc Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration without ribbon C:VF patina, scratch  NMK 418.
33380.

3 000 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal bronz kitüntetés, mellszalag nélkül T:XF NMK 418.
33381.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" bronz kitüntetés, mellszalag nélkül T:XF NMK 418.

2 000 HUF
9
~1930. Országos Frontharcos Szövetség fém miniatűr jelvénye tű nélkül (16x10mm) T:AU / Hungary ~1930. Hungarian Front Fighters Association metal miniature badge without pin (16x10mm) C:AU
33382.

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség" fém miniatűr jelvénye tű nélkül (16x10mm) T:AU / Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association" metal miniature badge without pin (16x10mm) C:AU

2 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF