Military

Number of items: 130

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15 bronz sapkajelvény BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians) bronze cap badge with makers mark BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 (40x23mm) C:AU
33359.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" bronz sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" bronze cap badge with maker's mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (40x23mm) C:AU

18 000 HUF
48,65
52,94
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU  Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU  NMK 175.
33360.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU NMK 175.

80 000 HUF
216,22
235,29
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:VF patina / Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon C:VF patina NMK 295.
33361.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:VF patina / Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:VF patina NMK 295.

3 000 HUF
9
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. K.u.K. I.R. 6. a szabadkai Császári és Királyi 6. Gyalogezred sapkajelvénye (~31-32mm) T:AU  Austro-Hungarian Monarchy 1916. K.u.K. I.R. 6. cap badge of the Subotica 6th Infantry Regiment (~31-32mm) C:AU
33362.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K. I.R. 6." a szabadkai Császári és Királyi 6. Gyalogezred sapkajelvénye (~31-32mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. I.R. 6." cap badge of the Subotica 6th Infantry Regiment (~31-32mm) C:AU

38 000 HUF
102,70
111,76
Osztrák-Magyar Monarchia ~1916. Nyitrai 14. Honvéd Gyalogezred 1914-1916 bronz sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (41x28mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy ~1916. Nyitrai 14. Honvéd Gyalogezred 1914-1916 bronze cap badge. Sign.: Lajos Berán (41x28mm) C:AU
33363.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1916. "Nyitrai 14. Honvéd Gyalogezred 1914-1916" bronz sapkajelvény. Szign.: Berán Lajos (41x28mm) T:AU Austro-Hungarian Monarchy ~1916. "Nyitrai 14. Honvéd Gyalogezred 1914-1916" bronze cap badge. Sign.: Lajos Berán (41x28mm) C:AU

38 000 HUF
102,70
111,76
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915 bronz lemezjelvény, hátoldalon ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 gyártói jelzéssel (32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915 bronze sheet metal badge with ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9 makers mark (32mm) C:AU
33364.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" gyártói jelzéssel (32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronze sheet metal badge with "ATEILER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" maker's mark (32mm) C:AU

18 000 HUF
48,65
52,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Hadsegélyezés zománcozott bronz sapkajelvény (27x20mm) T:2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Kriegspatenschaft metal cap badge (27x20mm) C:XF small enamel error
33365.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Hadsegélyezés" zománcozott bronz sapkajelvény (27x20mm) T:2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Kriegspatenschaft" metal cap badge (27x20mm) C:XF small enamel error

18 000 HUF
48,65
52,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Jenő Főherceg Hadseregcsoport ezüstözött fém jelvény ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (42x28mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen silver plated badge, with ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2 makers mark (42x28mm) C:UNC,AU
33366.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Jenő Főherceg Hadseregcsoport" ezüstözött fém jelvény "ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (42x28mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Heeresgruppe GO. Erzherzog Eugen" silver plated badge, with "ENTW.V.F.REICHL AUSGEF. ATEL. G. GURSCHNER WIEN VII/2" maker's mark (42x28mm) C:UNC,AU

18 000 HUF
48,65
52,94
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Woyrsch hadseregcsoport - Világháború 1914-1916 Zn sapkajelvény (41x32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. Armeeabteilung Woyrsch - Weltkrieg 1914-1916 Zn cap badge (41x32mm) C:AU
33367.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Woyrsch hadseregcsoport - Világháború 1914-1916" Zn sapkajelvény (41x32mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Armeeabteilung Woyrsch - Weltkrieg 1914-1916" Zn cap badge (41x32mm) C:AU

18 000 HUF
48,65
52,94
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül + Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF,F Hungary 1917. Silver Medal for Bravery 1st class war metal decoration without ribbon or ear + Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF,F
33368.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" hadifém kitüntetés mellszalag és fül nélkül + "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF,F Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery 1st class" war metal decoration without ribbon or ear + "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF,F

4 800 HUF
12,97
14,12
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:AU,XF  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on the edge, on ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF  NMK: 306.
33369.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, on ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK: 306.

12 000 HUF
32,43
35,29
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310
33370.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:AU,XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:AU,XF NMK 310

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF