Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 701

2006. A haza minden előtt / Forradalom és szabadságharc - 1956-2006 kétoldalas, öntött bronz plakett (167 mm) T:1-
31661.

2006. "A haza minden előtt / Forradalom és szabadságharc - 1956-2006" kétoldalas, öntött bronz plakett (167 mm) T:1-

6 000 HUF
2006. Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991 öntött bronz plakett, eredeti tokban (96mm) T:1
31662.

2006. "Roden Mérnöki Iroda, Az alapítás 15. évfordulója alkalmából - Alapítva 1991" öntött bronz plakett, eredeti tokban (96mm) T:1

3 000 HUF
2006. Pest Megyei Területfejlesztési Tanács / Pest megye fejlesztéséért 1996-2006 ezüstözött fém emlékérem dísztokban (50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina, fo.
31663.

2006. "Pest Megyei Területfejlesztési Tanács / Pest megye fejlesztéséért 1996-2006" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (50mm) T:UNC (eredetileg PP) patina, fo.

2 000 HUF
2008. Budapesti Banda Ede Csellóverseny 2008 május 16-18 egyoldalas bronz emlékérem, dísztokban (107mm) T:1-
31664.

2008. "Budapesti Banda Ede Csellóverseny 2008 május 16-18" egyoldalas bronz emlékérem, dísztokban (107mm) T:1-

8 000 HUF
2008. Máriagyűd / Basilica Minor - Die XXIV Mensis Iunii anno MMVIII peremén jelzett Ag emlékérem 40 sorszámmal, kapszulában, kopottas dísztokban (33,70g/0.925/42,5mm) T:PP
31665.

2008. "Máriagyűd / Basilica Minor - Die XXIV Mensis Iunii anno MMVIII" peremén jelzett Ag emlékérem "40" sorszámmal, kapszulában, kopottas dísztokban (33,70g/0.925/42,5mm) T:PP

8 000 HUF
2008. Pedagógusok szakszervezete 1918-2008 / Az alapítás kilencven éves jubileuma alkalmából fém emlékérem (45mm) + Románia DN Szendrey Alapítvány - Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége - Kiváló Munkáért / Hazádnak rendületlenül bronz érdemérem fül nélkül (35mm) T:1- kis ph.
31666.

2008. "Pedagógusok szakszervezete 1918-2008 / Az alapítás kilencven éves jubileuma alkalmából" fém emlékérem (45mm) + Románia DN "Szendrey Alapítvány - Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége - Kiváló Munkáért / Hazádnak rendületlenül" bronz érdemérem fül nélkül (35mm) T:1- kis ph.

1 200 HUF
2009. Dr. Spett Ernő polgármester 1878-1949 - Halálának 60. évfordulója alkalmára egyoldalas öntött bronz plakett (116mm) T:1- patina
31667.

2009. "Dr. Spett Ernő polgármester 1878-1949 - Halálának 60. évfordulója alkalmára" egyoldalas öntött bronz plakett (116mm) T:1- patina

1 400 HUF
~2010. Szent Lukács - Az orvosok védőszentje / 50. plazma adás - Az egészség felbecsülhetetlen! bronzozott fém emlékérem (50mm) T:AU
31668.

~2010. "Szent Lukács - Az orvosok védőszentje / 50. plazma adás - Az egészség felbecsülhetetlen!" bronzozott fém emlékérem (50mm) T:AU

2 000 HUF
15
~2010. Istenes Szent János - Betegek védőszentje / 100. plazma adás - Az egészség felbecsülhetetlen! fém emlékérem (50mm) T:UNC,AU
31669.

~2010. "Istenes Szent János - Betegek védőszentje / 100. plazma adás - Az egészség felbecsülhetetlen!" fém emlékérem (50mm) T:UNC,AU

2 000 HUF
2011. Száz éves lenne id. Pál Mihály 2011 bronz emlékérem (119mm) T:AU
31670.

2011. "Száz éves lenne id. Pál Mihály 2011" bronz emlékérem (119mm) T:AU

4 400 HUF
11,89
12,94
2012. Szegedi Tudományegyetem - UNIVERSITAS SCIENTIARUM SZEGEDIENSIS peremen jelzett Ag emlékérem, hátoldalon névre szóló gravírozással, eredeti dísztokban (101,6g/0.925/60mm) T:PP fo.
31671.

2012. "Szegedi Tudományegyetem - UNIVERSITAS SCIENTIARUM SZEGEDIENSIS" peremen jelzett Ag emlékérem, hátoldalon névre szóló gravírozással, eredeti dísztokban (101,6g/0.925/60mm) T:PP fo.

30 000 HUF
81,08
88,24
2012. Az 1735-ben indult bányász-kohász felsőoktatás akadémiai rangra emelésének 250 éves évfordulója alkalmából 2012 ezüstözött fém emlékérem (45mm) T:AU
31672.

2012. "Az 1735-ben indult bányász-kohász felsőoktatás akadémiai rangra emelésének 250 éves évfordulója alkalmából 2012" ezüstözött fém emlékérem (45mm) T:AU

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF