Books: History

Number of items: 146

A hírszerzés és kémkedés története II. kötet. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
18237.

2 400 HUF
18238.

1 000 HUF
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Harmadik kiadás. Reprint, Bp, 1988, AKV-MAECENAS. Kiadói kartonált papírkötésben.
18239.

1 200 HUF
II. Rákóczi Ferenc válogatott levele. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Köpeczi Béla. Aurora X. Bp., 1958., Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés.
18240.

1 400 HUF
Schulhof Izsák: Budai krónika (1686). Héberből fordította Jólesz László. Az utószót Szakály Ferenc írta. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18241.

1 000 HUF
Berend T. Iván: A történelem - ahogyan megéltem. Bp., 1997, Kulturtrade. Kaidói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
18242.

1 000 HUF
Hatvany Lajos: Urak, polgárok, parasztok. Tanulmányok. Bp., 1947., Révai. Kiadói félvászon-kötés.  Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
18243.

1 200 HUF
Mayer Ferenc: ...fel a fejjel! Egy politikai elítélt visszaemlékezései. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013., Magyar Vidék Országos 56-os Szövetség. Kiadói papírkötés.
18244.

Mayer Ferenc: "...fel a fejjel!" Egy politikai elítélt visszaemlékezései. DEDIKÁLT! Veszprém, 2013., Magyar Vidék Országos 56-os Szövetség. Kiadói papírkötés.

800 HUF
Rokoni körben. A Magyarországi finn képviselet története. Szerk.: Jaakko Sievers. Ford.: Pap Kinga Marjatta. Bp., 2011, Finn Nagykövetség. 2., javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés
18245.

800 HUF
Boldog Élet Könyvtára, 2 kötet (13. és 14. sz.): Fodor Erzsébet: Hogyan ápolja testét a nő és a férfi?; Z. Tábori Piroska - Rónay Viktor: Jó modor és a nemes szórakozások. Bp., é.n., Élet és Egészség. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban, az egyik füzet lejáró borítóval.
18246.

1 000 HUF
Rejtőzködő történelem - 50 év 100 dokumentumfilmje. Tanulmányok, dokumentumok az elmúlt évtizedek filmjeiből. Bp., 2003, Magyar Dokumentumfilm Rendezők Egyesülete. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
18247.

1 000 HUF
A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Galeria Omnium Sanctorum. Szerk.: Makkai László. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18248.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF