3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1975-1976-1985 Hosszúhegyi válogatás, Hosszúhegyi Savignon Bl[anc] 1976, 1985 és Hosszúhegyi Rajnai Rizling 1975, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, pincében, szakszerűen tárolt bontatlan palack fehérbor, kopott, kissé sérült címkékkel, 0,75lx3