Printed Materials

Number of items: 375

cca 1910-1920 Triumph III sorvetőgép hegyre és lapályra ismertető prospektus
16972.

8 000 HUF
cca 1910 Díszítőművészet folyóirat mellékletei, 8 db, változó állapotban.
16973.

1 600 HUF
cca 1910-1940 Színes reprodukciók, műmellékletek, reklámok, stb.; 26 db vegyes nyomat, nagyrészt 28x19 cm körüli méretben
16974.

2 000 HUF
1911 Magyar Figyelő. A szerkesztőbizottság elnöke: Gróf Tisza István, a szerk. felelős Herczeg Ferenc. I. évf. IV. kötet. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon-kötésben.
16975.

1 600 HUF
1911. december 17., Vasárnap Ujság 51. száma, többek közt Csók István, Pállya Celesztin, Góth Móric festményeinek reprodukciójával, Ferenc Ferdinánd trónörökös vadászatáról készült fényképekkel stb.
16976.

1 000 HUF
1913 Századok Legendái. 1913. január. Bródy Sándor: A női szépség. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel, sérült és kissé foltos borítóval.
16977.

1 800 HUF
1913 Századok Legendái. 1913. február. Sebestyén Károly: A színpad három évezreden át. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel, borító és első néhány lap foltos.
16978.

1 800 HUF
1913. Huszadik Század folyóirat, XIV. évf. 27. kötet, 6. szám.
16979.

1 000 HUF
1915-1916 A Szászvárosi m. kir. polgári leányiskola XIX-ik értesítője. 2 db, kissé megviselt papírkötésben
16980.

2 000 HUF
1919 Munkások! Munkásnők! Elvtársak, Elvtársnők!, Bp., 1919. jun. 23., Végrehajtó Bizottság, Tanácsköztárság propaganda röplap, hajtott, kis folttal, 21x14 cm
16981.

1919 "Munkások! Munkásnők! Elvtársak, Elvtársnők!", Bp., 1919. jun. 23., Végrehajtó Bizottság, Tanácsköztárság propaganda röplap, hajtott, kis folttal, 21x14 cm

3 000 HUF
1919 Képes Krónika I. évf. 8. sz., 1919. nov. 22., a címlapon Horthy Miklós bevonulása a fővárosba. Középen hajtva, kisebb sérülésekkel, tulajdonosi névbélyegzővel, 228-254 p.
16982.

2 400 HUF
1919 Az Érdekes Újság 1919. május 1., VII. évf. 17. sz. Gazdag korabeli fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott borítóval, az újság elvált a borítótól, a lapok kijárnak.
16983.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF