Printed Materials

Number of items: 375

16960.

4 000 HUF
cca 1900-1920 Ricordo di Roma, leporelló 28 db képpel, sérült, szétvált állapotban
16961.

1 600 HUF
cca 1900 Ricordo di Roma, Ricordo di Venezia 2 db turisztikai leporelló
16962.

2 400 HUF
1901. február 10., Vasárnap Ujság 6. száma, címlapon gróf Barabás Miklós gróf Butler Jánosról készült festményének és a 93. oldalon Munkácsy festményének reprodukciójával
16963.

1 000 HUF
cca 1902-30 össz. 3 db szecessziós és art deco női divatlap (2db kétoldali), litográfia vagy ofszet, papír, lapszéli apró szakadásokkal. 34x27 és 40x29 cm közötti méretekben.
16964.

2 000 HUF
16965.

30 000 HUF
81,08
88,24
1906 Tierschutz-Kalender, Wiener Tierschutz-Verein, a bécsi állatjóléti szövetség illusztrált naptára / kiadványa, német nyelvű, 40 p.
16966.

1 000 HUF
1907. Real Academia de Ciencias, spanyol folyóirat.
16967.

1 000 HUF
1907 21 db németalföldi művész munkáját ábrázoló heligravűr, lapméret: 33x44 cm
16968.

1 400 HUF
1910 Belügyi Közlöny. Kiadja a Magyar Királyi Belügyministerium. XV. évf. [Teljes évfolyam egy kötetben]. Bp., 1910, Pesti Könyvnyomda Rt., XVIII+(2)+609 p. Kihajtható mellékletekkel. Félvászon-kötésben.
16969.

5 000 HUF
cca 1910 Erotikus grafika, színes nyomat paszpartuban, 23×22 cm
16970.

4 000 HUF
cca 1910 Székesfővárosi (budapesti) Állatkert, humoros nyomtatvány (... az Ön részére fenntartott ketreczet szíveskedjék mielőbb betölteni...), törésekkel, kissé foltos, 9x14 cm
16971.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF