Printed Materials

Number of items: 375

16936.

4 000 HUF
16937.

3 000 HUF
1879 Magyar Korona, politikai, társadalmi és közgazdasági napilap, III. évf. 49. sz., 1879. febr. 28. A címlapon XIII. Leó pápa beszéde. Szakadásokkal, foltos lapszélekkel, 4 p.
16938.

2 000 HUF
cca 1880 Emléklapok / Gedenkblätter. XIX. sz. végi, magyar és német nyelvű újság-kolligátum (közte ritka számokkal). Rengeteg illusztrációval, fametszetekkel, facsimile aláírásokkal. Korabeli aranyozott, nagyalakú félvászon-kötésben, sérülésekkel, néhány kijáró lappal.
16939.

6 000 HUF
cca 1880-1970 15 db vegyes gyászjelentés
16940.

5 000 HUF
1884-1900 Magyar Bortermelők Országos Szövetkezetének alapszabályai, jelentése és kézzel írt kimutatás, némelyik szakadt.
16941.

6 000 HUF
1889 Rudolf trónörökös halálával foglalkozó 3 db újság
16942.

1 000 HUF
1889 Budapesti Könyvnyomdászok Társasköre Jelmezes farsangi estély programja kis nyomtatvány
16943.

2 400 HUF
1894 Jósika-ünnepély Bp., Kisfaludy Társaság. 31p. Kiadói papírkötésben, szép állapotban
16944.

2 000 HUF
cca 1895 Oravicza-Marilla és környéke (Erdély), egészvászon kötéses szecessziós képes leporelló füzet, 12 képpel, német nyelven feliratozva, 13×17 cm
16945.

16 000 HUF
43,24
47,06
1896 Andenken an Nürnberg, Bayerische-Landes-Ausstellung. Színes, litografált leporelló album 6 db képpel. Dekoratív, ezüstözött kartonborítóval, kissé sérült, javított gerinccel, 15x11 cm
16946.

7 000 HUF
18,92
20,59
1896. julius 12., Vasárnap Ujság 28. száma, címlapon József Ágost főherceg és neje Auguszta főhercegnő magyar díszben, Strelisky fényképe után, kissé foltos, helyenként szakadt
16947.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF