Printed Materials

Number of items: 375

1956 Az Irodalmi Újság különkiadása a magyar írók kiáltványával október 23
17141.

3 000 HUF
17142.

40 000 HUF
108,11
117,65
1956 össz. 7 db újság a forradalom híreivel: Magyar Honvéd nov. 1., Szabad Szó okt. 31., Igazság nov. 2., Magyar Függetlenség nov. 3., Új Magyarország nov. 3., Új Ember nov. 4. (Fekete István írásával), Győr-Sopron Megyei Hírlap okt. 30.. Részben sérült és foltos
17143.

4 000 HUF
1956 Forradalmi újságok, 13 db október 23 és november 4. közötti számok, valamint 6 db közvetlenül utána
17144.

6 500 HUF
17,57
19,12
1956 4 db klf 56-os újság (Magyar Nemzet, Irodalmi Újság, stb.), az egyiken beszakadás, de teljes
17145.

1 400 HUF
1956 Az Irodalmi Újság VII. évfolyamának 13. száma
17146.

1 000 HUF
1956 Képes Sport III. évf. 20. sz., 1956. máj. 15., a címlapon Jeszenszky László (Bp. Vörös Lobogó), a 10.000 méteres országos mezei bajnokság győztese; fekete-fehér fotókkal, kissé sérült
17147.

1 800 HUF
1956 SZOT Felhívása, a hátoldalán az új nemzeti kormánnyal, valamint a Katonai közigazgatás parancsnokának felhívása kijárási tilalomról.
17148.

1 600 HUF
cca 1956 levélzáró és igazolványok. Magyar-Szovjet baráti társaság.
17149.

2 000 HUF
1957 The Motor 1957. márc. 13. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, kis szakadásokkal a borítón, 72 p.
17150.

1 800 HUF
1957 A Délamerikai Magyar Hírlap évkönyve, sérült borító
17151.

1957 A "Délamerikai Magyar Hírlap" évkönyve, sérült borító

4 000 HUF
1958 A Magyar Torna c. folyóirat 6 db száma
17152.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF