Printed Materials

Number of items: 375

1931 Székházunk ünnepére - A Budapesti Könyvkötők, Szíjgyártók, Nyergesek, Gépszíjgyártók, Bőröndösök, Bőrdíszművesek [stb.] Ipartestülete székházavatásának ünnepi kiadványa. Bp., Karczag-ny., 8 p. Tűzött papírkötés, hajtásnyomokkal.
17020.

2 000 HUF
1931 Szegedi szemle. Városfejlesztési folyóirat szerk: Berzenczey Domokos. IV. évf. 8. szám.
17021.

2 400 HUF
1931 A szikszói közs. segélyezett nyilvános magán polgári fiú- leányiskola értesítője az 1930-1931. tanévről. Szerk.: Bretz Sándorné. Szikszó, 1931, Stamberger-nyomda, 14 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.
17022.

100 HUF
0,27
0,29
1932 A Pesti Napló teljes évfolyama bekötve, kissé kopott gerincű egészvászon kötésben
17023.

5 000 HUF
1932 A Képes Krónika c. képes magazin fél évfolyama bekötve Kissé sérült félvászon kötésben
17024.

4 000 HUF
1932 Képes Krónika c. folyóirat fél évfolyama egybekötve, XIV. évf. 27-52. sz., 1932. II. félév. Szerk.: Gáspár Jenő. Bp., Központi Sajtóvállalat Rt. (Pallas-ny.) Számos fekete-fehér fotóval. Korabeli félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel.
17025.

3 000 HUF
1825 Méltóságos és fő tisztelendő Juranics Antalnak, a győri egyház megye fő pásztorának megtiszteltetése Szent Benedek szerzetének nevendékjei által, midőn püspöki székbe iktatnék. Győr, Streibig Leopold, 6 p. Javított gerincű papírkötésben.
17026.

1825 Méltóságos és fő tisztelendő Juranics Antalnak, a' győri egyház megye fő pásztorának megtiszteltetése Szent Benedek szerzetének nevendékjei által, midőn püspöki székbe iktatnék. Győr, Streibig Leopold, 6 p. Javított gerincű papírkötésben.

1 000 HUF
1932 Színházi Élet 7. és 30. száma, a címlapon Pál Erzsi és Honthy Hanna (Angelo felvételei) + Hawai rózsája, Angliai Erzsébet (színdarab-mellékletek a Színházi Élet 11. és 21. számához). Vegyes állapotban.
17027.

1 200 HUF
1932 Győrvári kuruc emlékmű meghívó és felhívás
17028.

2 000 HUF
1933 Pesti Hírlap LV. évf. 31. sz., 1933. febr. 8., gróf Apponyi Albert (1846-1933) gyászszáma, a címlapon Herczeg Ferenc által írt nekrológgal. Helyenként kis sérülésekkel, foltokkal, a lapok részben szétváltak, 18 p.
17029.

1 200 HUF
17030.

3 000 HUF
1935 Bányászati és kohászati lapok 1-24. sz., 1935 jan-dec. , LXXIV. évf., 83. kötet.Teljes évfolyam. Szerk.: Litschauer Lajos. Főmunkatárs: Schivetz Ferencz. Bp., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület, XII+464 p.+ 1 (kétoldalas térkép) t. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Átkötött félvászon-kötésben.
17031.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF