Printed Materials

Number of items: 375

1937 A Bajusz György Dr.-né Kossányi Edit és tanártársai nyilv. jogú leánygimnáziumának értesítője az 1936-37. iskolai évről. Bp., Szepes és Urbányi-ny., 37+(3) p. + 8 t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, kisebb gyűrődésekkel.
17045.

2 000 HUF
17046.

1 200 HUF
1937 Meinl Gyula Rt. Háztartásgazdasági Tanácsadója, étrend 1937. július hónapra, receptek, gyakorlati tanácsok
17047.

1 200 HUF
1937 Tormay Cécile (1875-1937) írónő, műfordító francia ny. gyászjelentése, hajtásnyomokkal, apró foltokkal, apró lapszéli szakadással.
17048.

3 000 HUF
cca 1937 Ülő- és Hajlított Bútoripari és Kereskedelmi Rt. Bp. X. bútortáblázat, szakadással, 78×61 cm
17049.

16 000 HUF
43,24
47,06
1938 Képes Vasárnap 3 db száma, ebből 2 db a vissza tért Felvidékről. Tűzött papírkötés, Az ezeréves Felvidék c. lapszám utolsó néhány oldala és hátsó borítója hiányzik.
17050.

1938 Képes Vasárnap 3 db száma, ebből 2 db a vissza tért Felvidékről. Tűzött papírkötés, "Az ezeréves Felvidék" c. lapszám utolsó néhány oldala és hátsó borítója hiányzik.

1 000 HUF
1938 Magyar-Lengyel Bál, 1938. jan. 22., táncos meghívója, borítékkal.
17051.

2 000 HUF
17052.

1 200 HUF
1938 Bányászati és kohászati lapok, 1938 jan.-dec., 1-24. sz. LXXI. évf, 86-ik kötet. Szerk.: Jakóby László. Teljes évfolyam. Bp., 1938., Pallas, VIII+404 p.+1 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17053.

3 200 HUF
8,65
9,41
1938 Képes Vasárnap - Az ezeréves Magyarország. A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Irredenta kiadvány, számos fekete-fehér képpel illusztrálva, érdekes írásokkal. 100 p. Tűzött papírkötés, kissé sérült gerinccel, utolsó néhány lap foltos.
17054.

1 000 HUF
1938-1943 Pásztortűz. Erdélyi irodalmi és művészeti folyóirat. XXIV. évf. 10. sz. és XXIX. évf. 4. sz. (2 db). 1938. október - 1943. április. Alapító-főszerk.: Reményik Sándor. A borítókon kis sérüléssel.
17055.

1 200 HUF
1939 Esti Kurir XVII. évf. 17. sz., 1939. jan. 21., a címlapon: Érdekes ellenzéki felszólalások a Ház előtt a honvédelmi javaslat vitájában, kisebb szakadásokkal, foltokkal, 12 p.
17056.

1939 Esti Kurir XVII. évf. 17. sz., 1939. jan. 21., a címlapon: "Érdekes ellenzéki felszólalások a Ház előtt a honvédelmi javaslat vitájában", kisebb szakadásokkal, foltokkal, 12 p.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF