Posters

Number of items: 65

17278.

80 000 HUF
216,22
235,29
17279.

80 000 HUF
216,22
235,29
Ördöglovas. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1943-44. Fényes Aliz, vitéz Benkő Gyula, Sulyok Mária, Kiss Manyi és mások szereplésével. Rendezte: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. A (?) jelzéssel. Kellner Márkus nyomda, Bp. Délibáb Filmgyártó és Kölcsönző Kft. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Tetején sérült. 84×28,5 cm/ Vintage rare Hungarian movie poster from 1943-44, lithograph on paper, damage on the top.
17281.

80 000 HUF
216,22
235,29
1946 Ezt hirdette, ezért dolgozott a Szociáldemokrata Párt, plakát, restaurált, 84×63 cm
17282.

60 000 HUF
162,16
176,47
1937 Fábián Imre (1926-2011): Szegedi Ipari Vásár plakátja, Szeged Városi Nyomda, hajtott, 64×48 cm
17283.

36 000 HUF
97,30
105,88
1935 Színezett litho plakát, Vitéz Zsombory. Colombus színjáték szabadtéri előadása. Szép állapotban. 94x63cm
17284.

36 000 HUF
97,30
105,88
cca 1930 Vipac a beteg hajak penicillinje, art deco plakát, szign. Csirkay, szép állapotban, 24×17 cm
17285.

11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1935 Kolorin az elegáns nő hajfestéke, kisplakát, Gádor grafikája, szép állapotban, 23,5×16,5 cm
17286.

11 000 HUF
29,73
32,35
17287.

32 000 HUF
86,49
94,12
17288.

22 000 HUF
59,46
64,71
17289.

22 000 HUF
59,46
64,71
1964 4th International Biennial Exhibition of Prints in Tokyo, plakát, hajtásnyomokkal, apró lapszéli sérüléssel, 101x72,5
17290.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF