1 000 HUF
cca 1910-1920 katonaportrék, többségében családtagjaikkal, némelyik kitüntetéssel, össz. 8 db fotó és fotólap, részben magyar műtermekből (Freidmann Lajos/Városmajor, Auer Testvérek/Szeged, Báskay Dezső/Vác), részben kopott és sérült, 10,5x6,5 és 10,5x16,5 cm közötti méretekben