13613.
442. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
1927-1930 Régi emlékkönyv, bejegyzésekkel, rajzokkal (közte egy akvarellkép is), bársonykötésben, sérült fűzéssel