Books: about horses, horsing Number of items: 5
2903661
17955
441
Books: about horses, horsing
Other collectibles
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1931., Szerzői kiadás, 287+4 p.+XVII (14 színes tábla, 3 kihajtható) t.+ 2 (kihajtható melléklet) t. Szövegközti fényképekkel, valamint Garay Ákos rajzaival rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón kis sérüléssel a vászonon, sérült gerinccel, kijáró címlappal.
3 000 HUF
2842509
17956
441
Books: about horses, horsing
Other collectibles
Lovak képes enciklopédiája. Bp., 2011. Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben
12 000 HUF
2444859
17957
441
Books: about horses, horsing
Other collectibles
Lovik Károly: A lovas-sport. Századok legendái, 1913. Benne: József főherceg: Úti emlékeim Afrikából. Bp., 1913, Hornyánszky. Kiadói papírkötés, sérül, Folio. 32x41 cm
5 000 HUF
2821953
17958
441
Books: about horses, horsing
Other collectibles
Max E. Ammann: Geschichte des Pferde-Sports. Gütersloh, 1983, Prisma Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
2861314
17959
441
Books: about horses, horsing
Other collectibles
Heidrun Werner: Lovak. Fajták - Tartás - Kiképzés - Sport. Ford.: Kürti Péter. Bp., 1993, SubRosa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035