17253.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
50 000 HUF
Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely r. t. város. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., é.n., Apollo Irodalmi Társaság (Légrády-ny.), XIX p. + 1 (színes, kihajtható térkép) t. + 567 p. + 75 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.