17258.
441. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Loránth László: Pesti képeskönyv. Bp., 1937, Pantheon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, a képek alatt versekkel. Kiadói félvászon kötésben, belül részben sérült a fűzésnél