Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 36

dr. Borvendég János: Varjúné dr. Bogdán MÁria: Panasz magyarázat gyógyszer, gyógytermék Egyik szerző által dedikált! Bp., 2003. Melinda kft. kiadói papírkötésben
17919.

6 000 HUF
[Schubert, Gotthilf Heinrich von] Dr. Schubert G. Henrik: A madarak természetrajza. A tanuló ifjuság szemléleti oktatására. (30 táblán 195 színezett képpel). A magyarázó szöveget írta: Paszlavzsky József. Bp., é.n. (cca 1880), Pfeifer Ferdinánd, 15+(2) p. + 8 (színes, litografált) t. Kiadói viseltes félvászon-kötés, hiányos gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal, a képtáblák sérültek, hiányosak.
17920.

4 000 HUF
Alvás és altatószeres gyógykezelés. (Bayer Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.
17921.

Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.

4 000 HUF
Chinin-formulák. Amsterdam, 1932, Bureau tot Bevordering van het Kinine-Gebruik (Bp., Szent László-ny.), 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval.
17922.

3 000 HUF
Dr. Schmidt Béla: Az orvos. Marosvásárhely, 1926, Révész Béla, 171 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képtáblákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve. A szerző által aláírt példány, Udvarhelyi Dezső (1869-?) főügyésznek szóló dedikációval.
17923.

3 000 HUF
17924.

4 000 HUF
1834-1835 Dr. Albert Friedrich Haenel - Dr. Wilhelm Friedrich: Summerium des Neuesten aus der in- und ausländischen Medicin zum Gebrauche praktischer Aerzte. Jahrg. 1834-1835. Leipzig, Verlag von Leopold Voss. Német nyelvű orvosi folyóirat 8 db vegyes száma. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, sérült, lejáró borítókkal.
17925.

3 000 HUF
Somos Béla - Sárkány Anna: Magyar irodalom a szomszédos országokban. 1918-1948. Magyar irodalom Magyarország határain kívül. 1949-1989. Bp., 1997-1998., Magyar Nyelvi Intézet. Kiadói papírkötés, a második kötetben ceruzás bejelölésekkel.
17926.

3 000 HUF
17927.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Szabó István (szerk.): Sertésegészségtan. Bp., 1984, Mezőgazdasági. Kiadói műbőrkötés.
17928.

3 400 HUF
9,19
10,00
17929.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1911, Universitas. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17930.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF