2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Szana Tamás: Jankó János élete és munkái. Magyar műtörténeti monographiák III. kötet. Bp., 1899, Athenaeum. 1 t. 127 l. . III. Egész oldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Modern félvászon kötésben, bekötött és restaurált papírborítóval, helyenként apró foltokkal.