11182. 440. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
22 000 HUF 56,99 EUR, 62,86 USD
0 HUF
Antik Óherendi virágmintás főzelékes tál, jelzett, Dezs 78, kopásokkal, d: 25,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras