Number of items: 382

Szikora Tamás (1943-2012): Doboz női fej sziluettel, 2007. Olaj, kollázs, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a karton hordozón felületi sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 26x42 cm.
10000.

110 000 HUF
297,30
323,53
Náray Aurél (1883-1948): Hölgy hegedűvel. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm
10001.

190 000 HUF
513,51
558,82
Johan Hugó (1891-1956): Budapest, 1936. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Üvegezett, sérült fakeretben. 24x30 cm. / pastell on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist. Framed
10002.

110 000 HUF
297,30
323,53
10003.

90 000 HUF
243,24
264,71
10004.

70 000 HUF
189,19
205,88
Vasarely Victor (1908-1997): VEGA-ZETT-2. Heliogravűr, papír. Jelzett. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 21x21 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): VEGA-ZETT-2. Photogravure on paper. Signed. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 21x21 cm.
10005.

50 000 HUF
135,14
147,06
17
10006.

260 000 HUF
702,70
764,71
Nagy Imola (1976-): Szent László gesztenyefája. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x40 cm
10007.

40 000 HUF
108,11
117,65
10008.

80 000 HUF
216,22
235,29
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): The point is the packaging. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 80x60 cm.
10009.

90 000 HUF
243,24
264,71
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Életkép a folyóparton, 2000. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 60×90 cm Kovács Tamás Vilmos elsősorban figurális művész. Képein, valamint domborművein különféle létállapotokban kifejező és megtestesítő ember nyer lényegi kifejezést. A képek vörös, sárga, kék, zöld, telített színfoltokra építettek, tónus- és szín-átmenetekkel csak néha árnyalja figuráit. Szín, forma és gesztus a magányosságot és kiszolgáltatottságot fejezi ki. A sokszor közelnézetből ábrázolt figurák alkotta csoportok tagjai között semmiféle kapcsolat nincsen. Az alakok önmagukba zártan léteznek.
10010.

160 000 HUF
432,43
470,59
Sajdik Ferenc (1930-): Retorzió (karikatúra). Tus, papír, Hátoldalt jelzett és Igazság Varsó felirattal, az Igazság c. lap részére készült karikatúra. 12x15 cm
10011.

Sajdik Ferenc (1930-): Retorzió (karikatúra). Tus, papír, Hátoldalt jelzett és "Igazság Varsó" felirattal, az Igazság c. lap részére készült karikatúra. 12x15 cm

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF