Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 72

2014. A magyar festészet remekművei / M S mester 15-16. század fordulója - Vizitáció 1506. aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP
31843.

2014. "A magyar festészet remekművei / M S mester 15-16. század fordulója - Vizitáció 1506." aranyozott, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP

1 400 HUF
~2000. Ezüstnaptár festett pin-up motívumos naptárérem sorozat (12xklf), mind jelzett Ag, a februári érem kivételével mind tanúsítvánnyal, dísztokban (7,78g/0.999/30mm) T:PP
31844.

~2000. "Ezüstnaptár" festett pin-up motívumos naptárérem sorozat (12xklf), mind jelzett Ag, a februári érem kivételével mind tanúsítvánnyal, dísztokban (7,78g/0.999/30mm) T:PP

36 000 HUF
97,30
105,88
DN A legértékesebb magyar érmék - Hunyadi Mátyás ezüst garasának replikája ezüstözött Cu emlékérem, COPY jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31845.

DN "A legértékesebb magyar érmék - Hunyadi Mátyás ezüst garasának replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP

2 000 HUF
DN A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló ezüst guldinerének replikája ezüstözött Cu emlékérem, COPY jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31846.

DN "A legértékesebb magyar érmék - II. Ulászló ezüst guldinerének replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP

2 000 HUF
DN A legértékesebb magyar érmék - I. Lipót tízszeres aranydukátjának replikája aranyozott Cu emlékérem, COPY jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
31847.

DN "A legértékesebb magyar érmék - I. Lipót tízszeres aranydukátjának replikája" aranyozott Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP

2 000 HUF
DN Boldog Békeidők - 1867-1914 festett multicolor Ag emlékérem (2x) kapszulákban, tanúsítvánnyal, dísztokban (20g/0.333/38,61mm) T:PP kis patina
31848.

DN "Boldog Békeidők - 1867-1914" festett multicolor Ag emlékérem (2x) kapszulákban, tanúsítvánnyal, dísztokban (20g/0.333/38,61mm) T:PP kis patina

12 000 HUF
32,43
35,29
2014. Első magyar pénzérme - Lancea Regis Szt. István első ezüst dénárának Ag utánverete, tokban (1,46g/0.999/23mm) T:1
31849.

2014. "Első magyar pénzérme - Lancea Regis" Szt. István első ezüst dénárának Ag utánverete, tokban (1,46g/0.999/23mm) T:1

4 000 HUF
DN A magyar nemzet pénzérméi Ag emlékérem szett (20xklf) érmetartó kazettában (10,37g/0.999/35mm) T:PP
31850.

DN "A magyar nemzet pénzérméi" Ag emlékérem szett (20xklf) érmetartó kazettában (10,37g/0.999/35mm) T:PP

48 000 HUF
129,73
141,18
DN Magyarok Kincstára - Lancea Regis ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP patina
31851.

DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP patina

800 HUF
DN Magyarok Kincstára - Batthyány féltallér, 1788 ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (38mm) T:PP
31852.

DN "Magyarok Kincstára - Batthyány féltallér, 1788" ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (38mm) T:PP

1 400 HUF
DN Magyar tallérok utánveretben - I. Lipót 1687 Ag emlékérem (20g/0.999/38,6mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31853.

DN "Magyar tallérok utánveretben - I. Lipót 1687" Ag emlékérem (20g/0.999/38,6mm) T:1 (eredetileg PP) fo.

5 500 HUF
14,86
16,18
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886 ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina
31854.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: