Books: Technics

Number of items: 15

Sobó Jenő: Erdészeti építéstan. II. rész: Út-, vasút- és hídépítéstan. Selmeczbánya, 1899, Országos Erdészeti Egyesület (Joerges Ágost özv. és Fia-ny.), XV+(1)+971 p. Számos szövegközi ábrával illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
18550.

10 000 HUF
27,03
29,41
100 éves a magyar kábelipar. A Magyar Kábel Művek emlékkiadványa. Bp., 1983, MKM, 63 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
18551.

1 600 HUF
Königlich Ungarische Station für Gärungswissenschaft. (Budapest II, Herman Ottó út 15. sz.) Bp., 1934, Königlich Ungarische Universitäts-Druckerei (Kir. M. Egyetemi Ny.), 19+(1) p. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
18552.

3 000 HUF
Textil-iparral kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Oskar Meyer - Josef Zehetner: Technik und Praxis der Kammgarnspinnerei. Ein Lehrbuch Hilfs- und Nachschlagewerk. Berlin, 1923., Julius Springer. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.;   R. Preu: Die Kammgarnspinnerei. Kurzgefaßtes Lehrbuch der Wollkämmerei, Webgarn- und Strickgarnspinnerei. Berlin, 1928, Gebrüder Borntraeger. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal.;   Edmund Richter - Paul Caquelin: Technologie Kammgarnspinner. Berlin, 1955., Volk und Wissen Volskeigener Verlag. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
18553.

1 800 HUF
Desmond Davis: A televíziós produkció ábécéje. Ford.: Morenth András. Bp., 1961., Magyar Rádió és Televízió. Kiadói papírkötés.
18554.

1 200 HUF
Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., [1917], A Fény (Wodianer F. és Fiai-ny.), (4)+141+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült fűzéssel, a lapok egy része kijár.
18555.

1 600 HUF
1939 Holzbearbeitungsmaschinen und Zubehör für die Holzindustrie. Technische Frühjahrsmesse Leipzig. Faipari gépeket ismertető katalógus, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Papírkötésben, kissé viseltes borítóval, Simla Műszaki Iroda Budapest bélyegzőkkel, 168 p.
18556.

1939 Holzbearbeitungsmaschinen und Zubehör für die Holzindustrie. Technische Frühjahrsmesse Leipzig. Faipari gépeket ismertető katalógus, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Papírkötésben, kissé viseltes borítóval, "Simla Műszaki Iroda Budapest" bélyegzőkkel, 168 p.

2 400 HUF
1942 2 db fotózással kapcsolatos, német nyelvű kiadvány: Wolf H. Döring: Farbenfotos leichtgemacht; H. C. Opfermann: Farbenfilm in deiner Kamera. Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítókkal.
18557.

2 000 HUF
Kézikönyv J. Hauff & Co. fotocikkeinek használatához. Nagyvárad, é.n. (cca 1910), Sonnenfeld Adolf Grafikai Műintézete. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, foltos, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé sérült, koszos.
18558.

1 400 HUF
18559.

2 000 HUF
18560.

2 000 HUF
Hermann Lang: Vom Rennmonteur zum Europameister. München., 1943., Knorr&Hirth. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben. autóversenyzésről, korabeli autókról szóló könyv, sok érdekes fotóval.
18561.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF