18199.
440. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.