Books: Religion

Number of items: 14

18579.

40 000 HUF
108,11
117,65
18580.

20 000 HUF
54,05
58,82
18581.

8 000 HUF
Gesang - und Gebetbuch, zum gottesdienstlichen Gebrauche der evangelischen Gemeinde in Pressburg. Hozzákötve: Gebete bey dem öffentlichen und Privatgottes dienste. Pressburg (Pozsony/Bratislava), 1829., Joh. Fried. Lippert,(S. Ludwig Weber-ny.) 1 (címkép) t. +1 (címlap) t.+6+502+18+137+3 p. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott egészbőr-kötés, az elülső borítón: Netti Hackenberg 1836 felirattal, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, jó állapotban. Ritka!
18582.

Gesang - und Gebetbuch, zum gottesdienstlichen Gebrauche der evangelischen Gemeinde in Pressburg. Hozzákötve: Gebete bey dem öffentlichen und Privatgottes dienste. Pressburg (Pozsony/Bratislava), 1829., Joh. Fried. Lippert,(S. Ludwig Weber-ny.) 1 (címkép) t. +1 (címlap) t.+6+502+18+137+3 p. Német nyelven. Későbbi átkötött aranyozott egészbőr-kötés, az elülső borítón: "Netti Hackenberg 1836" felirattal, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, jó állapotban. Ritka!

12 000 HUF
32,43
35,29
Das Neue Testament. / Le Nouveau Testament. / The New Testament. [Az Újtestamentum]. H.n., 1975, Gideon, 338+312+220 p. Három (német, francia, angol) nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18583.

600 HUF
1,62
1,76
Popol Vuh - A Maja-Kicse indiánok szent könyve. Ford., jegyzetekkel ellátta és az utószót írta: Boglár Lajos és Kuczka Péter. Prométheusz Könyvek 4. Bp., 1984, Helikon. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18584.

800 HUF
2 db könyv: Prohászka Ottokár: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat. Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II. kötet. Bp., (1927), Szent István-Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kissé kopott gerinccel. + Dorn, Franz Xaver: A gyónószék. Bp., (1889), Dvorzsák János kiadása. Díszes könyvkötői (Hirhager K.) egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.
18585.

1 800 HUF
1868 Az Erdélyi Unitárius Anyaszentegyház tiszti névtára. Kolozsvárt, 1868., Róm. Kath. Lyceum, 12 p.
18586.

1 000 HUF
18587.

1 400 HUF
Schematismus Provinciae Hungariae nunc Sanctae Mariae Nuncupatae Ordinis Minorum S. P. Francisci Reformatorum Ad Annum Christi Communem 1842. Posonii (Pozsony), 1842, Typis Antonii Nobilis de Schmid (Schmid Antal), 46+(1) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.
18588.

1 400 HUF
18589.

1 400 HUF
Szörédi Ilona: Olasz mosoly. Bp.,én.,Stádium. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18590.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF