13336.
440. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Magyarország története az Árpádok és Anjouk korában. Marczali Henrik (1856-1940) egyetemi tanár előadásai után. Stencilezéssel sokszorosított kézirat. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, 474 p.