10135. 439. Closed Online auction Paintings and graphics
3 200 HUF
0 HUF
Imre István (1918-1983): Kislány a Balatonban, rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 30×39 cm
Photo of the item taken by : pk