10476.
439. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 600 HUF
1959-1960 Kaveczky Zoltán (1897-1965): "Boldog karácsonyt és uj évet kÃván Kaveczky Zoltán". Rézkarc, papÃr, jelzett, 11,5x8 cm, borÃtékkal: Sárdy Brutus (1892-1970) festÅ‘művész, restaurátor részére.