3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1842 Pesti Hírlap 158. sz. Julius 7. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, a felső sarkain kis hiányokkal, 472-480 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, közte Emich Gusztáv újonnan felállított könyvkereskedésének reklámjával, valamint gőzhajómenetrenddel, gabonaárakkal.