20531.
438. Closed Online auction
Private Collection from the Gödöllö exhibition
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
1880 körül, aranyozott nagy bőrmappa, sérülésekkel, 94x73 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk.