22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Bor Pál (1889-1982): Budaörs. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 28×39 cm