10844.
438. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Habsburg Ottó képmása. Pasztell, ceruza, papír, kopott, üvegezett keretben. 50x35 cm