Books: Technics

Number of items: 23

Hoffmann Viktor: A fényképezés útmutatója. Bp., 1917, A Fény, (8)+176+(12) p. + XII t. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, hirdetésekkel. Átkötött félbőr-kötésben.
18718.

5 000 HUF
HAFA Könyvtár (Hevesy Iván) 13 kötete: 20., 26-27., 28-31., 32-33., 41., 42-44., 45-48., 49-52., 53-54., 55-57., 58-62., 71-74., 75-78. számok. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
18719.

5 000 HUF
Assimil nyelvköny sorozat 4 kötete: Franciául könnyűszerrel, Olaszul könnyűszerrel, Spanyolul könnyűszerrel, Le nouveau portugais sans peine.
18720.

2 400 HUF
18721.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Áfra Nagy János: A magyar iparostanoncoktatás története. A szerző, Áfra Nagy János (1901-1984) által Imre Sándor (1877-1945) pedagógus, egyetemi tanár, művelődéspolitikus részére DEDIKÁLT példány. Ipari Szakkönyvtár 33-35. Bp.,[1939.],Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 254 p.+12 t. Kiadói kopott félvászon-kötésben, az elülső táblán ütődésnyomokkal.
18722.

5 000 HUF
Fr. Willy Frerk: Photofreund Jahrbuch 1934. Berlin, Photokino Verlag. Kiadói vászonkötésben, javított gerinccel
18723.

2 800 HUF
7,57
8,24
Fr. Willy Frerk: Photofreund Jahrbuch 1925/26. Berlin, Guido Hackebeil. Kiadói vászonkötésben, javított gerinccel
18724.

2 800 HUF
7,57
8,24
MSZ 1585-73 üzemi szabályzat erősáramú villamos berendezések számára. Magyarázattal ellátott szöveg. Magyar Szabványügyi Hivatal. Bp., 1977, Szabványkiadó, 509+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, Csepel Művek Híradástechnikai Gépgyára bélyegzőkkel.
18725.

MSZ 1585-73 üzemi szabályzat erősáramú villamos berendezések számára. Magyarázattal ellátott szöveg. Magyar Szabványügyi Hivatal. Bp., 1977, Szabványkiadó, 509+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, "Csepel Művek Híradástechnikai Gépgyára" bélyegzőkkel.

1 000 HUF
Jalsoviczky Géza: A gőzkazánok szerkezete és kezelése. Bp., 1903., Műszaki Irodalmi és Nyomdai Rt., 8+322+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, bejelölésekkel, a címlapon névbélyegzésekkel.
18726.

2 000 HUF
1965 Groma Géza: Fémfizika. Az OMBKE Fémkohászati Szakosztály Csepeli Csoport által rendezett tanfolyam anyaga. Kézirat gyanánt. IV+208 p. (+ ábra-mellékletek). Egészvászon-kötésben, jó állapotban.
18727.

2 000 HUF
18728.

2 000 HUF
Scott Kelby: A Digitális fotós könyv 1. (2. kiadás). Bp., 2013, Perfact-Pro Kft. Kiadói papírkötés.
18729.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF