5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában, Az eladó birtok, Páva a varjúval. Bp., Révai. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban