Number of items: 331

Bessenyei György: Magyarországnak törvényes állása II. Magyar Irodalmi Ritkaságok 56. sz. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 70 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, felvágatlan példány. A borítón Jobbágy bélyegzéssel.
19171.

1 200 HUF
Kozocsa Sándor: Kis magyar irodalomtörténet. Bp., 1944., Pintér Jenőné. Kiadói papírkötés.
19172.

1 200 HUF
John Lennon saját szavaival. Bp., 2004. Allprint. Kiadói papírkötésben
19173.

1 600 HUF
Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Ford.: Lányi Viktor. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 109 p. Első kiadás. A borító Major Henrik munkája. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
19174.

1 600 HUF
Weiser Ferenc: Watomika, az utolsó delawar főnök. Ford.: Beluscsák István. Bp., 1938, Korda Rt., 69+(1) p. A borító és az illusztrációk Pál György munkái. Kiadói félvászon-kötés, viseltes állapotban, laza fűzéssel, foltos.
19175.

1 200 HUF
Petőfi Sándor válogatott költeményei. Magyarázta: Dr. Badics Ferenc. I. rész: Lyrai költemények. Bp., 1902, Athenaeum, VII+(1)+185 p. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, helyenként kisebb foltokkal, Tanári tiszteletpéldány bélyegzéssel.
19176.

Petőfi Sándor válogatott költeményei. Magyarázta: Dr. Badics Ferenc. I. rész: Lyrai költemények. Bp., 1902, Athenaeum, VII+(1)+185 p. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, helyenként kisebb foltokkal, "Tanári tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

1 400 HUF
Szilády Áron: XVI. századbeli magyar költők művei. Bp., 1883, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19177.

2 400 HUF
Napoleon Hill, Ross Cornwell: A teljes gondolkodj és gazdagodj. Bp., 2021, Édesvíz. Kiadói műbőrkötés, előzéklapon ajándékozási sorokkal, máskülönben jó állapotban.
19178.

1 800 HUF
Vörösmarty lyrai költeményei I-II. köt. Rendezte s életrajzzal bevezette: Gyulai Pál. Bp., én., Méhner Vilmos. Az I. kötetben a költő arcképével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült gerincekkel.
19179.

2 800 HUF
7,57
8,24
Márton László: Koestler, a lázadó. A szerző, Márton László (1934- ) író, szerkesztő, a Magyar Műhely egyik szerkesztője (1962-1973) által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2006., Pallas. Kiadói kartonált papírkötés.
19180.

2 800 HUF
7,57
8,24
19181.

2 800 HUF
7,57
8,24
Nyáry Krisztián: Igazi Hősök. 33 magyar. Bp, 2014, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Jó állapotban.
19182.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF