Péter Zoltán: Világnézettani alapvetés. A szerző, Péter Zoltán (1901-1969) református lelkész, főiskolai tanár, tudományos gyűjteményi igazgató által Zöldhelyi Zsuzsa (1928-2015) irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány. Debrecen, 1939., Szerzői kiadás, (Magyar Nemzeti Könyv- és Lapkiadóvállalat Rt.-ny.), 219+1 p. Kiadói papírkötés, a kötés részben elvált a borítótól. Péter Zoltán (1901-1969) ...
G[erarda] van Nes-Uilkens: Das verlassene Storchennest. Stuttgart, 1935, J. F. Steinkopf, 303+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval.
Simon Györgyi - Zala Mária: Magyar nyelv a gépíró és gyorsíró iskola I. és II. osztálya számára. Bp., 1987, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Vaszary Gábor: Kislány a láthatáron. Bp., 1941, Nova, 350+(2) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, sérült gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval, néhány kissé sérült lappal.
A magyar és német nyelv zsebszótára. A kiejtés feltüntetésével a Toussaint-Langenscheidt módszer szerint. [I-II. rész. Egy kötetben]. Szerk.: Dr. Balassa József. Bp.-Berlin, 1915-1916, Grill Károly-Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung, XIII-XXIV. p.+63+(1)+390+(2) p., XXIV+564 p. Harmadik kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapszélekkel, az első rész címlapja és első 12...
1972 Dán Róbert 2 műve: Péchy Simon Psalteriumának variánsa.; A szombatos kódexirodalomhoz. A szerző, Dán Róbert (1936-1986) művelődéstörténész által Zöldhelyi Zsuzsa (1928-2015) irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példányok. Bp., 1972., Akadémiai Nyomda. Különlenyomatok. Kiadói papírkötés
Péter Ágnes: Keats költészetelméletének fejlődése. A szerző, Péter Ágnes (1941 -) irodalomtörténész által Zöldhelyi Zsuzsa (1928-2015) irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1970., Angol és Amerikai Filológiai Értekezések. Kiadói papírkötés.