Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 37

[Störck, Anton] - Rácz Sámuel: Orvosi praxis. Második rész. Ki-adta - -, királyi consilárius, medicinae doctor, és Pesten Physiologiát tanító professor. Budán, 1801, a Pesti Királyi Universitás betűivel, XX+808 p. A mű két kötetben teljes. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, a címlapon bejegyzéssel.
18664.

150 000 HUF
405,41
441,18
18665.

110 000 HUF
297,30
323,53
Zeller, Simon: Lehrbuch der Geburtskunde [...] Wien, 1803. Kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
18666.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szent-Györgyi József: A leg-nevezetesebb természeti dolgok esméreti. Az apróbb oskolák számára készítette - -, orvos doktor, nemes és szabad királyi Debreczen városának rendes physicusa. I. darab. [Unicus!] Debreczenbenn, 1803., Szigethy Mihály, XXXII+330+34 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, valamint a szöveget követő 4 levélen feljegyzésekkel, metszetek nélkül.
18667.

100 000 HUF
270,27
294,12
18668.

12 000 HUF
32,43
35,29
18669.

5 000 HUF
18670.

5 000 HUF
18671.

4 800 HUF
12,97
14,12
Hetzel Henrik: A háziállatok meddősége. Bp., 1945., Szerzői. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, foltos borítóval.
18672.

5 000 HUF
Az orvos és gyógyszerész gyógyszerzsebkönyve. Összeáll.: Dr. Halmi Pál. Mozsonyi Sándor és Fritz Gusztáv. Bp., 1938., Novák Rudolf és Társa. Kiadói kopott egészbőr-kötésben.
18673.

5 000 HUF
18674.

5 000 HUF
18675.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF