Posters

Number of items: 100

2000 Pengős férfi Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1934. Simor Erzsi, Bulla Elma, Hajmássy Miklós szereplésével. Rendezte: Cserépy László Litográfia, papír. Grund lito. Íris Film. Jó állapotban, néhány hajtás nyommal. . 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.
17863.

70 000 HUF
189,19
205,88
17864.

20 000 HUF
54,05
58,82
Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány lito. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Jó állapotban. 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.
17865.

60 000 HUF
162,16
176,47
Egy szív megáll. Karády Katalin. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1942. Karády Katalin, Uray Tivadar,. Kiss Manyi, Pethes Ferenc szereplésével. Rendezte: Kalmár László Litográfia, papír. Kellner Márkus lito. Hausz Mária Film Foltos, restaurált . 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in damaged condition, lithograph on paper.
17866.

40 000 HUF
108,11
117,65
17867.

36 000 HUF
97,30
105,88
Vihar Lisszabon felett. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1944. Vera Ralston, Richard Arlen szereplésével. Rendezte: George Sherman Litográfia, papír. Gáti lito. Jó állapotban . 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.
17868.

30 000 HUF
81,08
88,24
17869.

24 000 HUF
64,86
70,59
17870.

24 000 HUF
64,86
70,59
17871.

24 000 HUF
64,86
70,59
1991 Az Aurora kultusz zenekar Fekete Lyuk alternatív zenei klubbeli fellépésére készített eredeti plakát, Botka Tibor grafikája, szép állapotban, 41×29 cm
17872.

22 000 HUF
59,46
64,71
1921 Így győz Hazánk! színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, az egyik szélén folttal, 31×23 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with spotty on the each of the edge, 31×23 cm
17873.

1921 "Így győz Hazánk!" színes propaganda plakát a Soproni népszavazás idejéből, litográfia, az egyik szélén folttal, 31×23 cm / Hungarian propaganda poster for the Sopron referendum, lithography, with spotty on the each of the edge, 31×23 cm

20 000 HUF
54,05
58,82
1988 Bauhaus utópiák. Magyar Nemzeti Galéria, Bp. Kiállítási plakát. Nyomat, papír. 84×59 cm.
17874.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF