10522. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
9
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Szajoli országút, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült fa keretben, foltos papírral, 23×30 cm, keret: 40x49 cm
Photo of the item taken by : pk