20 000 HUF
Különféle művészek, össz. 14 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Grosics, Czibor, Kocsis, Hidegkuti, Buzánszky stb.), Szepesi Györgyről készült portré és a Népstadion madártávlatból. Litográfia, papír. Jelzett. Többségében foltos és/vagy sérült. Lapméret: 42,5x30,5 (portrék) és 34x47,5 cm (Népstadion).