10724.
437. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Palánka vár (Munkács). Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13x17 cm