10683.
437. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lányka. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, kissé sérült. 35x44 cm. Sérült, dekoratív fakeretben.