10586.
437. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Gádor Emil jelzéssel: Lány portré. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 42×32 cm