10840.
437. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Monori Kovács Jenő (1884-?), össz. 3 db szecessziós ex libris terv: Szigetiék könyve (2 db) és Dr. Mezey Géza könyve, 1910 körül. Ceruza, tus, papír, egyik jelzett, 12x9,5 és 20x15 cm közötti méretekben