Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 207
2839266
33991
437
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1970. "KISZ - Hűség a Néphez Hűség a Párthoz" műgyantás kitüntetés mellszalagon T:UNC
1 800 HUF
2839126
33992
437
Numismatics
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" bronz turistajelvény (31x31mm) T:1-
3 000 HUF
2691470
33993
437
Numismatics
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1- patina, kopott ezüstözés
NMK 701.
1 000 HUF
2770737
33994
437
Numismatics
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés, miniatűrrel + 1959. "A könnyűipar kiváló dolgozója" igazolvány T:1-,2
1 600 HUF
2667313
33995
437
Numismatics
~1960-1970. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető jelvény, eredeti tokban T:1-,2
2 000 HUF
2840178
33996
437
Numismatics
~1960. "KISZ Aranykoszorús Jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban + ~1970. "KISZ Aranykoszorús Jelvény" aranyozott, műgyantás fém jelvény eredeti tokban, miniatűrrel T:AU
2 000 HUF
2855244
33997
437
Numismatics
~1960. ,,A Szövetkezeti Ipari Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott rátétes miniatűr kitüntető jelvény (17x18mm) + ,,FÉG (Fegyver és Gázkészülékek Gyára) Kiváló Fizikai Dolgozó" aranyozott, részben zománcozott miniatűr kitüntető jelvény (18x18mm) + ,,Köszönet a közös munkával töltött évekért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti dísztokban (95mm) T:UNC
2 400 HUF
2717634
33998
437
900
Numismatics
~1960. "TTE 50 év - Bp. Természetbarát Találkozó - 1960" zománcozott bronz jelvény T:1- apró zománchibák
2839831
33999
437
Numismatics
~1960. "5 év balesetmentes közlekedésért" zománcozott bronz jelvény + ~1970. "10 év balesetmentes közlekedésért" műgyantás fém jelvény + Szovjetunió ~1960. "VLKSM (Komszomol, vagyis Össz-szövetségi Lenini Kommunista Ifjúsági Szövetség)" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF
1 400 HUF
2853604
34000
437
2200
Numismatics
~1960. "Elzett Törzsgárda" aranyzott rátétes zománcozott törzsgárda jelvény (21x19mm) + "KGV Törzsgárda (Közúti Gépellátó Vállalat)" aranyozott, zománcozott törzsgárda jelvény (28x22mm) + "KGV Törzsgárda (Közúti Gépellátó Vállalat)" ezüstözött, zománcozott törzsgárda jelvény (28x22mm) + "MKM Hűségért 5 (Magyar Kábel Művek)" bronzozott, zománcozott törzsgárda jelvény T:UNC
2 200 HUF
2837230
34001
437
Numismatics
~1960. "Péchy Mihály Építőipari Technikum - Debrecen" zománcozott fém iskolajelvény + DN "MT" zománcozott fém iskolajelvény(?) T:2,2-
1 800 HUF
2574567
34002
437
Numismatics
~1960-1970. "Élelmiszeripar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, miniatűrrel, dísztokban T:2 zománchiba
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035