Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 207

~1960-1970. Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 5 év aranyozott műgyantás jelvény + Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 10 év aranyozott műgyantás jelvény T:UNC,AU
34003.

~1960-1970. "Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 5 év" aranyozott műgyantás jelvény + "Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 10 év" aranyozott műgyantás jelvény T:UNC,AU

2 000 HUF
1960-1980. BHG (Beloiannisz Híradástechnikai Gyár) Budapest bronz kitűző (18mm) T:AU,XF
34004.

1960-1980. "BHG (Beloiannisz Híradástechnikai Gyár) Budapest" bronz kitűző (18mm) T:AU,XF

2 000 HUF
1960-1980. Törzsgárda XX + Törzsgárda XXV bronz kitűzők (17x27mm) T:XF
34005.

1960-1980. "Törzsgárda XX" + "Törzsgárda XXV" bronz kitűzők (17x27mm) T:XF

2 000 HUF
~1960-1990. 17 darabos véradásért kapott kitűző tétel T:1-,2
34006.

2 000 HUF
1961. Vígszínház - 10 zománcozott, ezüstözött törzsgárda jelvény, mellékelt újságcikk fénymásolattal (18x17mm) T:AU
34007.

1961. "Vígszínház - 10" zománcozott, ezüstözött törzsgárda jelvény, mellékelt újságcikk fénymásolattal (18x17mm) T:AU

3 000 HUF
1964. Kiváló Szolgálatért Érdemérem aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon + 1964. Munka Érdemrend bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon (zománchiba) + ~1950. A Bányászat Kiváló Dolgozója aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1- NMK 615., 601.
34008.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, mellszalagon + 1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon (zománchiba) + ~1950. "A Bányászat Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1- NMK 615., 601.

4 000 HUF
~1960. A Munka Érdemrend bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés szalagon, miniatűrrel és szalagsávval T:1-
34009.

~1960. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés szalagon, miniatűrrel és szalagsávval T:1-

1 600 HUF
1964. A Munka Érdemrend bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:AU
34010.

1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:AU

3 000 HUF
1967-1991. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-
34011.

1967-1991. "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola" zománcozott bronz jelvény (22mm) T:1-

1 800 HUF
1969. LIGNIMPEX Zn emlékplakett zománcozott rátéttel, eredeti tokban, Külkereskedelmi Törzsgárda aranyozott műgyantás jelvénnyel és igazolással + ~1970. XX. Törzsgárda - Külker. Minisztérium aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban + ~1970. Igazságügyi Törzsgárda - 10 év festett, műgyantás jelvény, eredeti tokban (26mm) + ~1980. XX Törzsgárda - Utasellátó aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:UNC,AU
34012.

6 000 HUF
1969. Páncélvonat 1919-69 festett fém jelvény (16x20mm) T:2
34013.

1969. "Páncélvonat 1919-69" festett fém jelvény (16x20mm) T:2

1 400 HUF
~1970. KISZ 1919-1957 aranykoszorús jelvény, HM típus, aranyozott, zománcozott (45mm) T:2 zománchiba, kopott aranyozás
34014.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF