16647.
437. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Magyar Néprajz sorozat 7 kötete: Bellon Tibor: Nagykunság, Tálasi István: Kiskunság, Szabó László: Jászság, Dömötör Sándor: Őrség, Manga János: Palócföld, Bíró Friderika: Göcsej, Timaffy László: Szigetköz. Bp., 1977-1988., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítókban, a papír védőborítókon kis kopásnyomokkal, egy papír védőborító kopott, kissé szakadt.