3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Népszerű természettudományi előadások gyűjteménye. Kilencedik kötet, 1886-ik évfolyam. Szerk.: Fodor József, Paszlavszky József. Benne Örley László Gothárd Jenő, Konkoly Miklós Chyzer Kornél és Laufenauer Károly előadásaival. Közte: Dr. Chyzer Kornél: A magyar fürdőkről. Bp., 1886., Kir. M. Természettudományi Társulat,4+29+3+72+42+2+72+47 p.+1 t. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.